Üye Ol

ÜYELİK

BizBizze’ye üye olarak kadın girişimciliğine destek vermenin, kadınların çalışma ve sosyal yaşamda daha güçlü olarak yer almasına destek olmanın mutluluğu göz ardı edilemez. Birlikte.Daha Güçlü. diyerek çıktığımız bu anlamlı yolda BizBizze’ye üye olarak çalışmalarımıza aktif bir şekilde katılabilirsiniz.

BizBizze’ye üye olmak için aşağıdaki aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, veya bu linkten forma ulaşabilirsiniz.

Formu eksiksiz doldurduktan sonra BizBizze üye giriş ödentisi ve yıllık üyelik aidatınızı ödeyerek üyelik başvuru sürecinizi tamamlamış olursunuz.

Tüzüğümüzün Madde 19, 1. bendi gereğince gerçek kişi giriş ödentisi ve yıllık aidat aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

Üye Aidatı: Gerçek kişi üyelerden giriş ödentisi 400,00-TL yıllık aidat olarak da 360,00-TLve tüzel kişi üyelerden giriş ödentisi olarak 600,00-TL yıllık olarak da 500,00-TL alınır. Bu miktarları artırmaya veya eksiltmeye Genel Kurul yetkilidir, üyelik başvurusu esnasında ve yıllık aidat ödemesini gerçekleştirmeden önce (i) bir (1) aydan eski olmayan öğrencilik belgesini sunarak öğrenci olduğunu kanıtlayanlar, (ii) emekli olduğunu ve ücret karşılığı başka bir işte çalışmadığını belgeleyenler, (ii) işsizlik maaşı almaya hak kazanmış olduğunu belgeleyenler veya (iii) aylık gelirinin ilgili yıl için belirlenen asgari ücret tutarının yüzde 20’den fazlasından düşük olduğunu belgeleyenler için giriş ödentisi ve yıllık aidat üzerinden yüzde 50 oranında indirim yapılacaktır.

Dernek hesap bilgilerimiz şu şekildedir:

Hesap Adı: Bizbizze Kadınlar İçin Fikir ve Destek Derneği

TEB KADIKÖY ÇARŞI ŞUBESİ

ŞUBE KODU: 452

HESAP NO: 57781381-VADESİZ TL

IBAN: TR 8000 0320 0000 0000 5778 1381

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!